Mercy ships

Bezoek de Global Mercy in Rotterdam

Het grootste ziekenhuisschip ter wereld, de Global Mercy van internationale medische hulporganisatie Mercy Ships, meert binnenkort af in Rotterdam voor een bezoek van twee weken.

Op zaterdag 26 februari wordt het gloednieuwe schip feestelijk onthaald in Rotterdam, direct naast de Erasmusbrug. Een historisch moment, want het laatste bezoek van een ziekenhuisschip van Mercy Ships in Europa is alweer vijftien jaar geleden. Met dit bezoek wordt de Global Mercy officieel aan het publiek gepresenteerd voordat het begint aan de missie: het toegankelijk maken van medische zorg in de armste landen van de wereld. Iedereen kan kennismaken met het werk van Mercy Ships door kosteloos een fysieke of digitale rondleiding op de Global Mercy te volgen.

Bekijk de events

Lees meer…