Coverfoto

Winnaars SVN sokken

Als je ons volgt op LinkedIn of Instagram maak je kans op een mooi paar SVN sokken.

Inmiddels (26 maart 2024) hebben we 880 volgers op LinkedIn en 400 volgers op Instagram. Omdat we op Instagram de 400 volgers hebben behaald, hebben we weer twee winnaars geloot.

Dit keer zijn de winnaars Ellen Boleij en Kitty Vernooij. Van harte gefeliciteerd! Als jullie een berichtje sturen naar Linda Bekkers van het secretariaat via secretariaat@sterilisatievereniging.nl met jullie adresgegevens, dan zorgt zij ervoor dat jullie de mooie SVN sokken toegestuurd krijgen.

Volg jij ons al op LinkedIn en/of Instagram? Doen hoor. Wij verloten de SVN sokken weer bij 900 volgers op LinkedIn en 500 volgers op Instagram. Wie weet maak jij dan ook kans op dit collector’s itemBreng al jouw collega’s op de hoogte en laat ze de pagina’s volgen. Hoe meer volgers hoe meer kennis we kunnen delen bij SVN.

Eerdere winnaars

Winnaar LinkedIn Remco Keck (ruim 250 volgers) en winnaar Instagram Margriet Knol van Veenen (ruim 150 volgers).

Winnaar LinkedIn Mark Rietveld (ruim 300 volgers) en winnaar Instagram Marijke (Marijke_and_the_fam) (ruim 200 volgers).

Winnaars LinkedIn Sebastiaan Verhaagh en Judith Smolders (ruim 400 volgers).

Winnaars LinkedIn Ioana Popescu en Martin Iwema (ruim 500 volgers).

Winnaars LinkedIn Sanne Loos en Bastiaan Ebben (ruim 600 volgers).

Winnaars Instagram Sabrina en Nans Steenbakkers (ruim 300 volgers).

Winnaars LinkedIn Martijn Leusink en Nandine van Oosten (ruim 800 volgers).