SVN sokken winnaars

Winnaars SVN sokken

Als je ons volgt op LinkedIn of Instagram maak je kans op ludieke SVN sokken. Inmiddels (20 oktober 2022) hebben we 501 volgers op LinkedIn en 248 volgers op Instagram. Omdat op LinkedIn de 500 volgers zijn gepasseerd hebben we weer twee winnaars geloot.

Dit keer zijn de winnaars van LinkedIn Ioana Popescu en Martin Iwema. Van harte gefeliciteerd! Als jullie een berichtje sturen naar Linda Bekkers van het secretariaat via secretariaat@sterilisatievereniging.nl met jullie adresgegevens, dan zorgt zij ervoor dat jullie de mooie SVN sokken toegestuurd krijgen.

Volg jij ons al op LinkedIn en/of Instagram? Doen hoor. Wij verloten de SVN sokken weer bij 550 volgers op LinkedIn en bij 250 volgers op Instagram. Wie weet maak jij dan ook kans op dit collector’s itemBreng al jouw collega’s op de hoogte en laat ze de pagina’s volgen. Hoe meer volgers hoe meer kennis we kunnen delen bij SVN.

Eerdere winnaars

Winnaar LinkedIn Remco Keck (ruim 250 volgers) en winnaar Instagram Margriet Knol van Veenen (ruim 150 volgers).

Winnaar LinkedIn Mark Rietveld (ruim 300 volgers) en winnaar Instagram Marijke (Marijke_and_the_fam) (ruim 200 volgers).

Winnaars LinkedIn Sebastiaan Verhaagh en Judith Smolders (ruim 400 volgers).