SVN congres

Foto-impressie SVN congres 2023

Wat hebben we met elkaar weer kunnen genieten van een interessant congres dat gehouden werd op 25 november jl.

De uitgangspunten voor het congres waren een andere locatie en andere dagvoorzitter. De locatie was snel gevonden namelijk De Rijtuigenloods in Amersfoort. In De Rijtuigenloods is het mogelijk het plenaire gedeelte te koppelen aan de beursvloer. Een grote wens van de sponsoren. De locatie gaf de inspiratie voor het thema: ‘Op het juiste spoor’ met als ondertitel ‘de wisselwerking tussen kennis en medewerker’. Met als dagvoorzitter Mike Weerts. Karsten Mediamakers verzorgde de branding en de aansprekende poster voor de aankondiging van het congres.

Foto-impressie

Ook zijn er mooie foto’s gemaakt door IN BEELD by Mayke. Bekijk de fotocollage. Wie weet sta jij ook wel op de foto!