ZorgSaam

ZorgSaam | Medewerker Steriele Medische Hulpmiddelen in opleiding

Wil jij een opleiding volgen tot medewerker centrale sterilisatie? 

ZorgSaam  Ziekenhuis zoekt een nieuwe collega!
Medewerker Steriele Medische Hulpmiddelen  in opleiding 
(Terneuzen, Oostburg, 32 tot 36 uur per week)

Als medewerker steriele medische hulpmiddelen heb je een belangrijke functie! Zonder schone, juiste en werkende instrumenten kan er immers geen operatie of onderzoek op een poli plaatsvinden. Een operatie start nooit zonder instrumenten die 100% werken en steriel zijn. Als medewerker steriele medische hulpmiddelen ben jij daar samen met je team verantwoordelijk voor. 

Wat ga je doen 

Je wordt gedurende 2 jaar opgeleid tot een gediplomeerd medewerker van de centrale sterilisatieafdeling. Je bent hierbij verantwoordelijk voor het verzamelen en transporteren van gebruikt, over het algemeen kostbaar, materiaal. Je demonteert, reinigt en desinfecteert instrumentarium en andere medische hulpmiddelen. Daarnaast controleer je instrumentatiesets en voer je eenvoudige reparaties uit en stel je de sets samen en verpakt deze volgens de richtlijnen. Je verricht hierna de taken voor het sterilisatieproces, waarna de sets gebruikt kunnen worden bij de behandeling van onze patiënten.

Lees de volledige vacature en solliciteer direct!