Home Regio’s en commissies

Regio’s en commissies

Regio-indeling en bestuur

De vereniging is onderverdeeld in regio’s.

Regio Noord, bestaande uit de provincies Groningen, Drenthe, Friesland en Overijssel.
Regio Oost, bestaande uit de provincies Gelderland, Utrecht, Flevoland en Tergooi ziekenhuis.
Regio Zuid, bestaande uit de provincies Zeeland, Brabant en Limburg.
Regio West, bestaande uit de provincies Zuid Holland en Noord Holland.

Regio Naam Functie E-mail
Noord Angelique Fluitman Voorzitter a.fluitman@treant.nl
Noord Freerk de Roos Secretaris freerkderoos@sterilisatievereniging.nl
Oost Robert Rots Voorzitter Robert.Rots@radboudumc.nl
Oost Vacature Secretaris
Zuid Miranda Bressers Voorzitter m.bressers@etz.nl
Zuid Adrie Brouwers Secretaris ABrouwers@elkerliek.nl
West Moira Oosthuizen Voorzitter m.j.oosthuizen@nwz.nl
West John Vermeer Secretaris j.vermeer@nki.nl

Overzicht contactpersonen per regio

Commissie/werkgroep Naam Rol E-mail Regio/organisatie
Opleidingscommissie Algemeen opleidingen@sterilisatievereniging.nl
Bas Hijl Voorzitter b.hijl@amsterdamumc.nl West
Karin te Spenke Lid K.Spenkete@zgt.nl Noord
Marcel Klerk Lid m.klerk@pmtpartners.nl PMT Partners Medische Techniek
Brecht Mané Lid b.mane@bernhoven.nl Zuid
Robert Rots Lid robert.rots@radboudumc.nl Oost
Peter van Tiggelen Lid p.vantiggelen@jbz.nl Zuid
Sonja van Galen Lid sonja.van.galen@gmail.com West
Freerk de Roos Lid freerkderoos@sterilisatievereniging.nl Noord
Accreditatiecommissie Algemeen ac@sterilisatievereniging.nl
Nico Harens Lid   Noord
Dave Kooij Lid  
Alexandra Cohen Lid  
Freerk de Roos Lid freerkderoos@sterilisatievereniging.nl Noord
Sonja van Galen Lid West
Congrescommissie Algemeen congres@sterilisatievereniging.nl
Arno van der Linden   West
Corinne Riekwel   West
Jetty Baars voorzitter jettybaars@sterilisatievereniging.nl Oost
Melchior Oldenburger   Noord
Michel van Hoof   Zuid
René Vis   Oost
Miranda Bressers Zuid
Bram Willems
Klankbordgroep endoscopen Angelique Fluitman SFERD a.fluitman@treant.nl Noord
Henk Driebergen   Getinge
Jan Jacob Patijn   Causa
Jan Middelhoven   Oost
Janine Perlo   Wassenburg
Patrick Hogenelst   Oost
Rob Vial   West
Patricia Smulders SFERD p.smulders@isala.nl Noord
Marieke Krijnen   Zuid
Camiel Wissink   Oost
Leone Bosma Voorzitter leonebosma@sterilisatievereniging.nl Bestuur SVN
Mariette Jungblut West
Klankbordgroep NEN commissie Algemeen Norm commissie norm@sterilisatievereniging.nl
Bram Willems Norm commissie bramwillems@sterilisatievereniging.nl Oost
Diana Bijl Voorzitter WG + Voorzitter Norm commissie 301.081 dianabijl@sterilisatievereniging.nl Oost
Kees van der Meulen Norm commissie   Zuid
Linda Kleyer Norm commissie   Oost
Mariette Jungblut Norm commissie   LUMC
Carol te Beest-Tennant West
PR Commissie Algemeen pr@sterilisatievereniging.nl
John Vermeer Advertenties johnvermeer@sterilisatievereniging.nl West
Corinne Riekwel   West
Jeroen de Geus Webmaster   Oost
Jetty Baars Voorzitter jettybaars@sterilisatievereniging.nl Oost
René Vis   Oost
Participatie in externe werkgroepen Werkgroep Leeninstrumentarium (vDSMH) jettybaars@sterilisatievereniging.nl Oost
Werkgroep bouwmaatstaven CSA (VCCN) Michel van Hoof michelvanhoof@sterilisatievereniging.nl Zuid
SFERD: secretaris Diana Bulkmans info@sferd.nl
Werkgroepen SVN in ruste Werkgroep Hygiëne en kledingvoorschrift op de CSA in ruste Sandy Oostveen s.oostveen@antoniusziekenhuis.nl