Radboud UMC | Gediplomeerd medewerker steriele medische hulpmiddelen

Dankzij jou kunnen operaties doorgaan. Dat maakt jou een échte held voor de patiëntenzorg. Als medewerker steriele medische hulpmiddelen zorg je dat de medische instrumenten helemaal klaar zijn voor de ingrepen. Met de juiste begeleiding, verdieping- en ontwikkelmogelijkheden zit je hier goed. Samen met jouw toekomstige collega’s werken we namelijk aan een prachtig doel. De modernste Centrale Sterilisatie Afdeling – Centrale Scopen Desinfectie (CSA – CSD) van Nederland worden teneinde de beste zorg te kunnen leveren.

Werkplek

Je komt te werken op de afdeling Apotheek, onderdeel CSA -CSD met ongeveer 50 collega’s. Wat ons zo leuk maakt? We kunnen samen lachen tussen de werkzaamheden door. Er is een goede balans tussen geconcentreerd werken en lol maken. Dat maakt dat er een gemoedelijke en laagdrempelige sfeer is. Eens per jaar hebben we een teamuitje, waarbij we bijvoorbeeld karten en daarna een hapje eten. En elke maand is er ruimte voor een gezellige borrel.

Iedereen die bij ons werkt wordt begeleid. En jouw toekomstige collega’s zorgen dat er altijd ruimte is voor ontwikkeling. Er zijn ook verschillende innovatiegroepen waarvoor jij je kan aanmelden. Jouw input telt dus echt!

Profiel

De wil om het samen elke dag een beetje beter te doen. Dat is waarom jij bij ons past. Jij bent leergierig en houdt juist van de hectiek die er in een academisch ziekenhuis kan zijn. Omdat we aan het veranderen en innoveren zijn, is het fijn als je openstaat voor nieuwe dingen. Sterker nog, jij vindt dat juist interessant. Je bent positief kritisch en weet dit op een fijne manier te uiten. Verder:

  • Heb je een diploma tot medewerker steriele medische hulpmiddelen..
  • Ben je beschikbaar om avond- of weekenddiensten te draaien.

Over de vacature

  • 24-36 uur per week
  • Bepaalde tijd
  • 1 jaar, met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd
  • Schaal 5
  • Fulltime: min € 2380 – max € 3154 bruto per maand
  • Solliciteer voor 9 oktober 2023
  • Datum eerste gesprek: 11 oktober 2023

Meer weten over deze vacature?

Lees de volledige vacature en solliciteer direct!