Regio’s en commissies

Regio-indeling en bestuur

De vereniging is onderverdeeld in regio’s.

Regio Noord, bestaande uit de provincies Groningen, Drenthe, Friesland en Overijssel.
Regio Oost, bestaande uit de provincies Gelderland, Utrecht, Flevoland en Tergooi ziekenhuis.
Regio Zuid, bestaande uit de provincies Zeeland, Brabant en Limburg.
Regio West, bestaande uit de provincies Zuid Holland en Noord Holland.

Regio Naam Functie E-mail
Noord Mark Vijver Voorzitter markvijver@sterilisatievereniging.nl
Noord Freerk de Roos Secretaris freerkderoos@sterilisatievereniging.nl
Oost Vacature Voorzitter
Oost Karin Koopman Secretaris kkoopman@rijnstate.nl
Zuid Miranda Bressers Voorzitter m.bressers@etz.nl
Zuid Adrie Brouwers Secretaris ABrouwers@elkerliek.nl
West Carol te Beest / Han Loman Voorzitter a.i. beestc@maasstadziekenhuis.nl / h.loman@rivas.nl
West Noor Everts Secretaris secretarisregiowest@sterilisatievereniging.nl

Overzicht contactpersonen per regio

Commissie/werkgroep Naam Rol E-mail Regio/organisatie
Opleidingscommissie Algemeen opleidingen@sterilisatievereniging.nl
Freerk de Roos Voorzitter freerkderoos@sterilisatievereniging.nl Noord
Marieke Krijnen Lid Zuid
Accreditatiecommissie Algemeen ac@sterilisatievereniging.nl
Nico Harens Lid Noord
Freerk de Roos Lid freerkderoos@sterilisatievereniging.nl Noord
PR- en congrescommissie Algemeen prencongres@sterilisatievereniging.nl
Carol te Beest West
Corinne Riekwel West
René Vis Oost
Miranda Bressers Zuid
Bram Willems
Patrick Molendijk Advertenties-bedrijfscontacten West
Han Loman Voorzitter West
Martijn Gerritsen Oost
Klankbordgroep endoscopen Vacature Voorzitter
Angelique Fluitman SFERD endsocopen@sterilisatievereniging.nl Noord
Peter van Alphen Rescope
Jan Jacob Patijn Causa
Jan Middelhoven Oost
Janine Perlo Wassenburg
Patrick Hogenelst Oost
Rob Vial West
Patricia Smulders SFERD endsocopen@sterilisatievereniging.nl Noord
Marieke Krijnen Zuid
Mayette Tenthoff Steelco
Mariette Jungblut West
René Stenvers Getinge
Klankbordgroep NEN commissie (externe werkgroep VDSMH) Algemeen Normcommissie norm@sterilisatievereniging.nl
Bram Willems Lid normcommissie bramwillems@sterilisatievereniging.nl Oost
Diana Bijl Voorzitter normcommissie 301.081 dianabijl@sterilisatievereniging.nl Oost
Kees van der Meulen Vice-voorzitter normcommissie 301.081 Zuid
Carol te Beest-Tennant Lid normcommissie 301.081 West
Mariette Jungblut Lid normcommissie 301.081 West
Lia Mantingh Lid normcommissie 301.081
Martin Veen Lid normcommissie 301.081
Lucie van de Schaaf Lid normcommissie 301.081 Oost
Han Loman Lid normcommissie 301.081 West
Participatie in externe werkgroepen Jetty Baars Werkgroep Leeninstrumentarium (vDSMH) jettybaars@sterilisatievereniging.nl Oost
Diana Bulkmans SFERD: secretaris info@sferd.nl
Werkgroep Hygiëne en kledingvoorschrift op de CSA Sandy Oostveen Voorzitter s.oostveen@antoniusziekenhuis.nl
Monique Bruggeman
Harry Leeuw
Marcel Isken
Margriet Tensen
Marga Huis
Lucie van de Schaaf
Nico Harens
Marco Flaman
Werkgroep FWG 3.0 Lia Mantingh Voorzitter West
Mark Meertens Oost
Hannie Landman Zuid
Stefan Langeslag Oost
Werkgroep audiovisueel Jan Karstens Karstens Mediamakers
Manoek van de Ridder Oost
Thijs Besemer Oost
Vacature
Internationale betrekkingen Harry Oussoren Commissaris h.w.oussoren@amc.uva.nl