Bestuur Sterilisatie Vereniging Nederland

Van links naar rechts: Patrick Molendijk, Karin Koopman, Bram Willems, Carol te Beest, Mark Meertens, Lia Mantingh, Han Loman, Mariska van der Vliet en Danny Maase. Ontbrekend op de foto: Mark Vijver.

Voorzitter Mark Meertens voorzitter@sterilisatievereniging.nl
Secretaris Carol te Beest secretaris@sterilisatievereniging.nl
Penningmeester Han Loman penningmeester@sterilisatievereniging.nl
Bestuurslid Bram Willems bramwillems@sterilisatievereniging.nl
Bestuurslid Danny Maase dannymaase@sterilisatievereniging.nl
Bestuurslid Mark Vijver markvijver@sterilisatievereniging.nl
Bestuurslid Patrick Molendijk patrickmolendijk@sterilisatievereniging.nl
Bestuurslid Karin Koopman karinkoopman@sterilisatievereniging.nl
Bestuurslid Lia Mantingh liamantingh@sterilisatievereniging.nl
Bestuurslid Mariska van der Vliet mariskavandervliet@sterilisatievereniging.nl

Secretariaat

Heb je een vraag aan het secretariaat? Bijvoorbeeld over je lidmaatschap of je aanmelding voor een congres? Je kunt Linda Bekkers een bericht sturen via: secretariaat@sterilisatievereniging.nl.

Linda Bekkers