Bestuur Sterilisatie Vereniging Nederland

Bestuur SVN

Van links naar rechts: Thijs Besemer, Carol te Beest, Han Loman, Ilonka van Kasteren, Bram Willems, Mark Meertens, Marieke Krijnen, Leone Bosma, Patrick Molendijk (Lia Mantingh ontbreekt op deze foto).

VoorzitterMark Meertensvoorzitter@sterilisatievereniging.nl
SecretarisCarol te Beestsecretaris@sterilisatievereniging.nl
PenningmeesterHan Lomanpenningmeester@sterilisatievereniging.nl
BestuurslidBram Willemsbramwillems@sterilisatievereniging.nl
BestuurslidThijs Besemerthijsbesemer@sterilisatievereniging.nl
BestuurslidLeone Bosmaleonebosma@sterilisatievereniging.nl
BestuurslidPatrick Molendijkpatrickmolendijk@sterilisatievereniging.nl
BestuurslidMarieke Krijnenmariekekrijnen@sterilisatievereniging.nl
BestuurslidLia Mantinghliamantingh@sterilisatievereniging.nl
BestuurslidVacature

Secretariaat

Heb je een vraag aan het secretariaat? Bijvoorbeeld over je lidmaatschap of je aanmelding voor een congres? Je kunt Linda Bekkers een bericht sturen via: secretariaat@sterilisatievereniging.nl.

Linda Bekkers