Interster-educatie-online-2020

Het Interster Educatie Programma gaat online

Aanleiding tot deze online educatie is de bijzondere situatie waarin we met z’n allen nu verkeren. Niet mogen/willen reizen, geen samenkomsten met veel deelnemers, geen mogelijkheid vanuit werk maar wel willen bijblijven qua kennis.

Een mooi initiatief, wat leden mogelijkheden geeft tot het kunnen behalen van accreditatiepunten in een lastige tijd. Velen hebben in de afgelopen maanden aangegeven zich te willen laten accrediteren, echter de punten niet kunnen behalen door de geldende Coronamaatregelen. Naast de firma Interster zijn er inmiddels meer bedrijven die online educatie aanbieden.

Benader vooral de bedrijven waar je veel mee samenwerkt en vraag wat er mogelijk is. De Accreditatiecommissie wenst alle deelnemers aan deze trainingen heel veel plezier en succes!