Fundashon Mariadal

Fundashon Mariadal Bonaire | Medewerker sterilisatie

Fundashon Mariadal (FM) is een dynamische zorginstelling op Bonaire. FM levert in een Nederlands Caribische setting zorg- en dienstverlening op Europees-Nederlands niveau aan zorgvragers in de klinische, poliklinische-, ambulante- en thuissituatie. Bij Fundashon Mariadal werken ruim 600 medewerkers.

Dit ga je doen:

Deze gecombineerde functie op de centrale sterilisatie afdeling (CSA) en de centrale scopen reiniging biedt een gevarieerde functie aan. Zeer precies, en verantwoordelijk werk, want dokters en patiƫnten moeten ervan op aan kunnen dat de instrumenten en scopen perfect in orde zijn. De CSA/scopen reiniging is een zelfstandige afdeling die nauw samen werkt met de Operatie kamer. Het Operatie Complex bestaat uit 2 Operatiekamers en een Poliklinische Operatiekamer. Het team CSA betaat momenteel uit 4 medewerkers steriele medische hulpmiddelen en 2 helpende.

Voorbereiden, reinigen en steriliseren:

  • Stelt apparatuur in.
  • Ontvangt, controleert en slaat goederen op.
  • Maakt ruimten gereed (zoals apparatuur, middelen en materialen).
  • (de)monteert complex instrumentarium.
  • Ontvangt leen instrumentarium en maakt ze klaar voor gebruik

Reinigen en steriliseren:

  • Scopen.
  • Reinigt en steriliseert medische hulpmiddelen.
  • Stelt instrumentensets samen.
  • Test (medische) apparatuur

Lees de volledige vacature en solliciteer direct!