Combi-Ster

Combi-Ster – Delft | Ondersteuner Steriele Medische Hulpmiddelen (SMH)

Ben jij iemand die niet graag stil zit? Hou jij van afwisselend werk met afwisselende werktijden? Ben jij goed in het sorteren, tellen, inpakken en controleren van orders? En werk je graag samen in een team? Dan heeft Combi-Ster dé baan voor jou!

Combi-Ster zorgt voor het transporteren, beheren en uitvoeren van reinigings-, desinfectie- en sterilisatieactiviteiten van medische hulpmiddelen die gebruikt worden tijdens operaties of medische ingrepen. Dit doet zij voor het Reinier de Graaf Ziekenhuis, het Haga ziekenhuis en het Reinier Haga Orthopedisch Centrum (RHOC). Deze ziekenhuizen plaatsen orders bij Combi-Ster voor zowel het reinigen van de medische instrumenten, als ook het leveren van medische instrumenten.

Als ondersteuner Steriele Medische hulpmiddelen (SMH) werk je in het productieproces nauw samen met 2 collega ondersteuners en de medewerkers SMH. Je zorgt onder andere voor het aanvullen van de werkvoorraden, het inpakken van instrumentennetten en het verzamelen van de ingepakte instrumentennetten per locatie/klant. Voor elke operatie is een specifieke samenstelling van medische instrumenten nodig om de ingreep op een juiste wijze te kunnen uitvoeren. Jouw functie is dan ook heel belangrijk en daarvoor moet je oplettend zijn en nauwkeurig en secuur kunnen werken.

In deze functie ben je (fysiek) voortdurend in de weer; je rijdt de lege karren binnen, stapelt de netten, ruimt de karwasmachine in- en uit en maakt de werkplekken schoon. Je doet dan ook van alles wat.

Je werktijden, zijn net als je functie afwisselend. De ene week werk je dagdiensten van 07:00-15:30 uur en andere week avonddiensten van 14:30-23:00 uur. Je hoeft niet in het weekend te werken!

Wat wij vragen

 • Minimaal Vmbo-werk- en denkniveau;
 • Werkervaring met sorteren, sealen en inpakken is een pré.

Wat wij bieden

Salaris en contract

 • Salaris en arbeidsvoorwaarden conform Cao Ziekenhuizen
 • Je verdient minimaal €2.429,- en maximaal €2.982,- bruto (FWG 20 m.i.v. 01-06-2024) per maand bij een 36-urige werkweek
 • Je start met een jaarcontract aanstelling voor 32-36 uur per week

Voorwaarden en extra’s

 • Jouw werkplek is in Delft
 • Goede secundaire voorwaarden, met eindejaarsuitkering en vakantiegeld van 8,33% van het bruto jaarsalaris
 • Via het meerkeuzesysteem extra voordeel voor sport, contributie of een fiets

Ontwikkeling

 • Aandacht voor persoonlijke en professionele ontwikkeling
 • Vitaal@Reinier helpt met (werk)geluk, ontspanning, voeding en beweging

Leuke voordelen

 • Gratis je auto of fiets parkeren
 • 1 keer per maand een bedrijfsmassage op locatie
 • Onze personeelsvereniging organiseert regelmatig leuke activiteiten

Lees de volledige vacature op de website en solliciteer direct.

Wil je meer weten over de functie? Peter Peemen, hoofd bedrijfsvoering (015-800 71 11) helpt je graag.

Vragen over de procedure? Bel of stuur een WhatsApp bericht naar Michelle via 06 – 82 306 407

Solliciteren kan tot en met 16 juni aanstaande. De sollicitatiegesprekken staan gepland op maandag 24 juni in de middag.