Home Bestuur

Bestuur

Bestuur Sterilisatie Vereniging Nederland

Bestuur SVN

Van links naar rechts: Thijs Besemer, Carol te Beest, Han Loman, Ilonka van Kasteren, Bram Willems, Mark Meertens, Marieke Krijnen, Leone Bosma, Patrick Molendijk (Lia Mantingh ontbreekt op deze foto).

Heeft u een vraag? Stuur de desbetreffende contactpersoon een bericht en hij of zij neemt zo spoedig mogelijk contact met u op.

Voorzitter Mark Meertens voorzitter@sterilisatievereniging.nl
Secretaris Ilonka van Kasteren secretaris@sterilisatievereniging.nl
Penningmeester Han Loman penningmeester@sterilisatievereniging.nl
Bestuurslid Bram Willems bramwillems@sterilisatievereniging.nl
Bestuurslid Thijs Besemer thijsbesemer@sterilisatievereniging.nl
Bestuurslid Leone Bosma leonebosma@sterilisatievereniging.nl
Bestuurslid Carol te Beest caroltebeest@sterilisatievereniging.nl
Bestuurslid Patrick Molendijk patrickmolendijk@sterilisatievereniging.nl
Bestuurslid Marieke Krijnen mariekekrijnen@sterilisatievereniging.nl
Bestuurslid Lia Mantingh liamantingh@sterilisatievereniging.nl

Secretariaat

Heeft u een vraag aan het secretariaat? Bijvoorbeeld over uw lidmaatschap of uw aanmelding voor een congres? U kunt Linda Bekkers een bericht sturen via: secretariaat@sterilisatievereniging.nl.