Home Regio’s en commissies

Regio’s en commissies

Regio-indeling en bestuur

De vereniging is onderverdeeld in regio’s.

Regio Noord, bestaande uit de provincies Groningen, Drenthe, Friesland en Overijssel.
Regio Oost, bestaande uit de provincies Gelderland, Utrecht, Flevoland en Tergooi ziekenhuis.
Regio Zuid, bestaande uit de provincies Zeeland, Brabant en Limburg.
Regio West, bestaande uit de provincies Zuid Holland en Noord Holland.

Regio Naam Functie E-mail
Noord Angelique Fluitman Voorzitter a.fluitman@treant.nl
Noord Freerk de Roos Secretaris F.deRoos@mzh.nl
Oost Jeroen de Geus Voorzitter jeroendegeus@sterilisatievereniging.nl
Oost Jetty Baars Secretaris jettybaars@sterilisatievereniging.nl
Zuid Miranda Bressers Voorzitter mbressers@tsz.nl
Zuid Adrie Brouwers Secretaris ABrouwers@elkerliek.nl
West Hans Lingeman Voorzitter hans.lingeman@synergyhealthplc.com
West John Vermeer Secretaris John.Vermeer@combister.nl

Overzicht contactpersonen per regio

Commissie/werkgroep Naam Rol E-mail Regio/organisatie
Opleidingscommissie Algemeen opleidingen@sterilisatievereniging.nl
Bas Hijl Voorzitter a.i. b.hijl@vumc.nl Noord
Karin te Spenke Lid K.Spenkete@zgt.nl Noord
Marcel Klerk Lid m.klerk@pmtpartners.nl PMT Partners Medische Techniek
Brecht Mané Lid b.mane@bernhoven.nl Zuid
Robert Rots Lid robert.rots@radboudumc.nl Oost
Accreditatiecommissie Algemeen ac@sterilisatievereniging.nl
Saskia Timmermans Voorzitter s.timmermans@westfriesgasthuis.nl West
Ingrid van Steenis Lid I.van_Steenis@lumc.nl West
Betty Florie Lid G.M.C.Florie@umcutrecht.nl Oost
Peter Belgraver Lid peterbelgraver@gmail.com
Vacant   Noord
Vacant   Zuid
Congrescommissie Algemeen congres@sterilisatievereniging.nl
Bram Willems   Oost
Jeroen de Geus   Oost
Jetty Baars voorzitter jettybaars@sterilisatievereniging.nl Oost
Melchior Oldenburger   Noord
Michel van Hoof   Zuid
René Vis   Oost
Patrick Hogenelst
Miranda Bressers Zuid
Klankbordgroep endoscopen Angelique Fluitman Sferd a.fluitman@treant.nl Noord
Hildebrandt van Doornmalen   Causa
Jan Jacob Patijn   Causa
Jan Middelhoven   Oost
Janine Perlo   Wassenburg
Tom Pereboom Voorzitter voorzitter@sterilisatievereniging.nl Oost
Meryem Simsek   West
Patricia Smulders Sferd   Noord
Leone Bosma   Getinge
Johnny Gaspersz   Oost
Syb Beeksma   West
Camiel Wissink   Oost
Marcel Vonk   Olympus
Rob Hasselberg   Dr. Weigert
Coen Smits   PentaxMedical
Klankbordgroep WIP Bram Willems Voorzitter bramwillems@sterilisatievereniging.nl West
Lida Liefers   Oost
Nico Harens   Noord
Saskia Timmermans   West
Klankbordgroep NEN commissie Bram Willems Voorzitter  WG+ Norm commissie bramwillems@sterilisatievereniging.nl Oost
Diana Bijl Voorzitter Norm commissie 301.081   Oost
Henk Maaswinkel Norm commissie   Zuid
Kees van der Meulen Norm commissie   Zuid
Linda Kleyer Norm commissie   Oost
Mariette Jungblut Norm commissie   LUMC
Pia Sarfaty – Stubbe   Noord
PR Commissie Algemeen pr@sterilisatievereniging.nl
Jetty Baars Advertenties jettybaars@sterilisatievereniging.nl Zuid
Anja Broekhuizen Secretaris pr@sterilisatievereniging.nl Oost
Errol Babel   Oost
Jeroen de Geus Webmaster   Oost
Jetty Baars Voorzitter jettybaars@sterilisatievereniging.nl Noord
René Vis   Oost
Hygiëne/kleding werkgroep Anja Broekhuizen Secretaris   Oost
Carla Werkhoven   Noord
Karin Koopman   Zuid
Lucy van der Schaaf   VHIG
Roel Lagendijk   UNIC
Marian de Caluwe   Zuid
Sandy Oostveen Voorzitter SOostveen@zuwehofpoort.nl Oost
Marc Hillemans vDSMH
Implantaten werkgroep Diana Bijl Secretaris d.bijl@dbijlconsult.nl vDSMH
Inge Benjamins   Noord
Jan Middelhoven Voorzitter MiddelhovenJ@zgv.nl Oost
Linda Kleyer Oost
Sjaan Ketelaars   Zuid
Intercollegiale toetsing werkgroep Marc Hillemans Voorzitter m.hillemans@gelre.nl Oost
Gees Drenth   Noord
Nico Harens   Noord
 MSHM-leden werkgroep Tom Pereboom Voorzitter voorzitter@sterilisatievereniging.nl West
Jeroen de Geus   Oost
Anita Eillert   Noord