Regio’s en commissies

Regio-indeling en bestuur

De vereniging is onderverdeeld in regio’s.

Regio Noord, bestaande uit de provincies Groningen, Drenthe, Friesland en Overijssel.
Regio Oost, bestaande uit de provincies Gelderland, Utrecht, Flevoland en Tergooi ziekenhuis.
Regio Zuid, bestaande uit de provincies Zeeland, Brabant en Limburg.
Regio West, bestaande uit de provincies Zuid Holland en Noord Holland.

Regio Naam Functie E-mail
Noord Melchior Oldenburger Voorzitter m.oldenburger@mzh.nl
Noord Angelique Fluitman Secretaris fluitman.a@bethesda.nl
Oost Jeroen de Geus Voorzitter jgeus2@umcutrecht.nl
Oost Jetty Baars Secretaris jettybaars@sterilisatievereniging.nl
Zuid Miranda Bressers Voorzitter mbressers@tsz.nl
Zuid Dung Nguyen Secretaris d.nguyen@jbz.nl
West Hans Lingeman Voorzitter hans.lingeman@synergyhealthplc.com
West Jaap Veldhuis Secretaris secretarisregiowest@jaapveldhuis.nl

Overzicht contactpersonen per regio

Commissie/werkgroep Naam Rol E-mail Regio/organisatie
Opleidingscommissie Dave Kok Voorzitter a.i. d.kok@dz.nl Noord
Karin te Spenke Lid K.Spenkete@zgt.nl Noord
Bas Hijl Lid b.hijl@vumc.nl West
Marcel Klerk Lid m.klerk@pmtpartners.nl Leverancier
Vacant Zuid
Vacant Oost
 Accreditatiecommissie Saskia Timmermans Voorzitter s.timmermans@westfriesgasthuis.nl West
Ingrid van Steenis Lid I.van_Steenis@lumc.nl West
Betty Florie Lid G.M.C.Florie@umcutrecht.nl Oost
Peter Belgraver Lid peterbelgraver@gmail.com
Vacant   Noord
Vacant   Zuid
Congrescommissie Annemarie Brink Voorzitter annemariebrink@sterilisatievereniging.nl West
Bram Willems   Oost
Jeroen de Geus   Oost
Jetty Baars   Oost
Melchior Oldenburger   Noord
Michel van Hoof   Zuid
René Vis   Oost
Klankbordgroep endoscopen Angelique Fluitman Sferd fluitman.a@bethesda.nl Noord
Hildebrandt van Doornmalen   Causa
Jan Jacob Patijn   Causa
Jan Middelhoven   Oost
Janine Perlo   Wassenburg
Jetty Baars Voorzitter jettybaars@sterilisatievereniging.nl Oost
Meryem Simsek   West
Patricia Smulders Sferd   Zuid
Leone Bosma   Getinge
Johnny Gaspersz   Oost
Syb Beeksma   West
Camiel Wissink   Oost
Marcel Vonk   Olympus
Rob Hasselberg   Dr. Weigert
Coen Smits   PentaxMedical
Klankbordgroep WIP Vacature Voorzitter secretariaat@sterilisatievereniging.nl West
Lida Liefers   Oost
Nico Harens   Noord
Saskia Timmermans   West
Wilma Morsen  
NEN commissie Bram Willems Voorzitter + Norm commissie bramwillems@sterilisatievereniging.nl Oost
Carol te Beest Voorzitter Norm commissie BeestC@maasstadziekenhuis.nl vDSMH
Diana Bijl Norm commissie   vDSMH
Gerard Jansen Norm commissie   vDSMH
Harry Oussoren Norm commissie   vDSMH
Henk Maaswinkel Norm commissie   Zuid
Kees van der Meulen Norm commissie   Zuid
Linda Kleyer Norm commissie   Oost
Mariette Jungblut Norm commissie   LUMC
Pia Sarfaty – Stubbe   Noord
PR Commissie Adrie Brouwers Advertenties   Zuid
Anja Broekhuizen Secretaris pr@sterilisatievereniging.nl Oost
Annemarie Brink   West
Jeroen de Geus   Oost
Jetty Baars Voorzitter   Noord
René Vis   Oost
Hygiëne/kleding werkgroep Anja Broekhuizen Secretaris   Oost
Carla Werkhoven   Noord
Karin Koopman   Zuid
Lucy van der Schaaf   VHIG
Roel Lagendijk   UNIC
Marian de Caluwe   Zuid
Sandy Oostveen Voorzitter SOostveen@zuwehofpoort.nl Oost
Marc Hillemans vDSMH
Implantaten werkgroep Bram Willems   Oost
Diana Bijl Secretaris d.bijl@dbijlconsult.nl vDSMH
Inge Benjamins   Noord
Jan Middelhoven Voorzitter MiddelhovenJ@zgv.nl Oost
Linda Kleyer Oost
Sjaan Ketelaars   Zuid
Intercollegiale toetsing werkgroep Marc Hillemans Voorzitter m.hillemans@gelre.nl Oost
Gees Drenth   Noord
Nico Harens   Noord
MSHM-leden werkgroep Tom Pereboom Voorzitter voorzitter@sterilisatievereniging.nl West
Jeroen de Geus   Oost
Anita Eillert   Noord